Wyszukiwarka
Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 2549

Aktualności

 

26-03-2017: Kolejna moja grafika Husarza. Wykonana cyfrowo piórkiem na tablecie. Grafikę tą wykorzystuję jako tło w moich kompozycjach muzycznych umieszczanych na YT. Mój kanał YT pod nickiem: 75PAIO

------------------

04-11-2016: No i jest. Kolejny Husarz w mojej galerii. Husarz nr 5. W zasadzie Fantasy Husarz. Tym razem Husarz z orzełkiem na piersi dźgnął lancą smoka. ;)

------------------

01-11-2016: Obok przedstawiam wam moją pierwszą pracę wykonaną przy pomocy tabletu w programie Gimp. Rysunek Husarza na koniu. Nie jest to obraz. Jest tylko w formie elektronicznej. Rysunek jest jeszcze nie skończony. Brak dopracowanych szczegółów. Dorabiam je sobie w wolnych chwilach. hihi.

------------------

01-11-2016: Nowy Husarz prawie gotowy. W końcu wymyśliłem tło. W tle jest smok :). W między czasie zakupiełm sobie tablecik do rysowania. Teraz będę robił jeszcze wersje graficzne swoich prac. Właśnie dzieki tabletowi i przeniesieniu nowego Husarza do programu rysunkowego mogłem pokombinować z tłem i wybrać to które mi odpowiada. Super możliwość. Narysować coś a jak nie pasuje usunąć w sekundę warstwę i od nowa rysować. hihi.

------------------

21-09-2016: Trwa praca nad moim nowym obrazem HUSARZA. Czarnobiały tym razem a w zasadzie to w odcieniach szarości wpadających lekko w niebieski. Niestety utknąłem na tle. Nie mam pomysłu co w tle namalować. Stąd tak długo mi schodzi :). W chwili obecnej jest padnięty koń. Ale nie znajduje to aprobaty u moich bliskich i znajomych :). Inną sprawą jest fakt realizowania zamówienia w między czasie na HUSARZA 4.

------------------

20-09-2016: Zapraszam na mojego bloga. Moje przemyślenia, moje zdjęcia natury (NATURA to najlepsza artystka) i do tego kompozycje muzycze powstajace w mojej głowie przekształcone cyfrowo w muzykę w moim studiu. Poniżej mój blog.      

paiomusic.blogspot.com