Wyszukiwarka
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 11779

Aktualności

08-11-2021: Link do filmu na FB prezentującego etapy powstawania obrazu "Hetman Mielecki" w formacie 160x230 cm Hetman Mielecki. Obraz zawisł w sali narad jednej ze Stalowo-Wolskiej firm. W filmie jako tło wykorzystałem utwór muzyczny "Arabica Sympho" skomponowany i nagrany przeze mnie w moim studiu muzycznym.

05-08-2019: Wykonuję również fotomontaże na plakat, fotografię, kalendarz, nadruk na koszulkę idealne np na prezent urodzinowy.

1. Przyślij zdjęcie osoby która ma się znaleźć w montażu.

2. Przyślij wybrany obraz do którego mam wmontować postać (twarz) osoby.

3. Lub zdaj się na moją propozycję montowania.

4. Otrzymasz darmową propozycję zmontowanych zdjęć (ze znakiem wodnym)

5. Jeżeli się spodoba i dobijemy targu otrzymasz wersję bez znaku wodnego.

------------------

05-08-2019: Dwa nowe obrazy w galerii obrazów patriotycznych. Husarz 6 oraz Husarz 7

------------------

26-03-2017: Kolejna moja grafika Husarza. Wykonana cyfrowo piórkiem na tablecie. Grafikę tą wykorzystuję jako tło w moich kompozycjach muzycznych umieszczanych na YT. Mój kanał YT pod nickiem: 75PAIO

------------------

04-11-2016: No i jest. Kolejny Husarz w mojej galerii. Husarz nr 5. W zasadzie Fantasy Husarz. Tym razem Husarz z orzełkiem na piersi dźgnął lancą smoka. ;)

------------------

01-11-2016: Obok przedstawiam wam moją pierwszą pracę wykonaną przy pomocy tabletu w programie Gimp. Rysunek Husarza na koniu. Nie jest to obraz. Jest tylko w formie elektronicznej. Rysunek jest jeszcze nie skończony. Brak dopracowanych szczegółów. Dorabiam je sobie w wolnych chwilach. hihi.

------------------

01-11-2016: Nowy Husarz prawie gotowy. W końcu wymyśliłem tło. W tle jest smok :). W między czasie zakupiełm sobie tablecik do rysowania. Teraz będę robił jeszcze wersje graficzne swoich prac. Właśnie dzieki tabletowi i przeniesieniu nowego Husarza do programu rysunkowego mogłem pokombinować z tłem i wybrać to które mi odpowiada. Super możliwość. Narysować coś a jak nie pasuje usunąć w sekundę warstwę i od nowa rysować. hihi.

------------------

21-09-2016: Trwa praca nad moim nowym obrazem HUSARZA. Czarnobiały tym razem a w zasadzie to w odcieniach szarości wpadających lekko w niebieski. Niestety utknąłem na tle. Nie mam pomysłu co w tle namalować. Stąd tak długo mi schodzi :). W chwili obecnej jest padnięty koń. Ale nie znajduje to aprobaty u moich bliskich i znajomych :). Inną sprawą jest fakt realizowania zamówienia w między czasie na HUSARZA 4.

------------------

20-09-2016: Zapraszam na mojego bloga. Moje przemyślenia, moje zdjęcia natury (NATURA to najlepsza artystka) i do tego kompozycje muzycze powstajace w mojej głowie przekształcone cyfrowo w muzykę w moim studiu. Poniżej mój blog.      

paiomusic.blogspot.com